הוצאת דרכון פורטוגלי לבן זוג

39 views 9:14 am 0 Comments אוגוסט 22, 2022

אם אתה נשוי לאזרח פורטוגלי ורוצה לתת לבן הזוג שלך דרכון פורטוגלי, אתה יכול להגיש בקשה דרך תהליך הידוע כאיחוד דה-פקטו. למרות שאיגודים דה-פקטו אינם חוקיים, הם יכולים להיות מוכרים על ידי מסמכים ציבוריים או משפטים זרים. עם זאת, תצטרך להגיש בקשה לדרכון פורטוגלי בעצמך, כפי שאיגודים דה פקטו אינם זכאים אוטומטית לאזרחות.

אם אתה נשוי לאזרח פורטוגלי, בן הזוג שלך רשאי להתמחות בפורטוגל. זה אומר שהוא יכול לעבוד ולחיות בפורטוגל. יש אנשים שנולדים עם אזרחות פורטוגלית אוטומטית. האנשים האלה לא צריכים להוכיח שום קשר אחר למדינה. בנוסף, יש להם סבים וסבתות פורטוגלים. במקרה הזה, אתה צריך לחפש סוכנות דרכונים דוברי פורטוגלית שיש לה מחלקה מיוחדת למקרים כאלה.

כדי להגיש בקשה לאשרת מפגש משפחתי, בן הזוג צריך לעמוד בקריטריונים מסוימים. אפשר להגיש בקשה לדרכון פורטוגלי עבור בן הזוג שלך אם אתה נשוי או שיש לך שותף במשפטים. כמו כן, יהיה עליך לספק הוכחת מגורים חוקיים לבני משפחתו של בן הזוג, כגון תעודת לידה או מסמך הרשמה. ‏ עליך גם להוכיח שלבן הזוג אין עבר פלילי בפורטוגל.

הדרך האחרת להגיש בקשה לדרכון פורטוגלי היא להגיש בקשה לאזרחות בפורטוגל. דרכון פורטוגלי יאפשר לך לעבוד בכל מדינות האיחוד האירופי ולהיות אזרח האיחוד האירופי. ישראלים רבים ניצלו הזדמנות זו כדי לחיות ולעבוד בפורטוגל. זו אפשרות מצוינת לאנשים שרוצים לעבור לפורטוגל. יש גם יתרונות רבים שיש לדרכון פורטוגלי.

בפורטוגל, אתה יכול להשיג דרכון פורטוגלי לבן הזוג שלך אחרי מערכת יחסים ארוכת טווח. כדי לעמוד בדרישות, עליך להיות נשוי ללאומית פורטוגלית במשך שלוש שנים לפחות. עם זאת, ברגע שאתה מתגרש, האזרחות תקרוס אוטומטית. אתה יכול לקבל מידע נוסף על הדרישות לדרכון פורטוגלי כאן. אתה לא צריך להיות נשוי כדי לרכוש אזרחות, אבל עדיף לחיות בפורטוגל כדי לקבל אזרחות פורטוגלית.

דרך נוספת להוצאת דרכון פורטוגלי לבן זוג היא להפוך לפורטוגלי. פורטוגל היא מדינה בינלאומית, ויש לה יחסים מיוחדים עם מושבות לשעבר. מושבות פורטוגליות לשעבר כוללות את אנגולה, ברזיל, גינאה-ביסאו, מזרח טימור, מקאו, סאו טומה ופרינסיפה. אולי תוכל להגיש בקשה לאזרחות פורטוגלית גם אם לא נולדת בפורטוגל.

אחרי שנה של מגורים בפורטוגל, אתה יכול להירשם להצביע בבחירות המקומיות. אתה חייב להירשם במועצת הקהילה המקומית לפני שתוכל להצביע בבחירות לפרלמנט האירופי. אך חשוב לציין שעליך לרשום את לידת ילדך אצל הרשויות המקומיות. אתה תצטרך לרשום את לידת הילד שלך עם הרשויות הפורטוגליות לפני שתוכל לרשום את הילד שלך בבריטניה. אך אם אשתך בריטית, אין זה הכרחי לרשום את לידת ילדך בפורטוגל.

דרכון פורטוגלי סטנדרטי תקף ל-5 שנים ותוכל להשיג מחליף ל-6 חודשים. במהלך שהותך בפורטוגל, חשוב לשמור על הדרכון שלך בתוקף. זאת משום שהיתרי המגורים בפורטוגזית אינם נחשבים כחלק מהתקופה נטולת הויזה בת 90 הימים. תוכל גם לבקש דרכון פורטוגלי עבור בן הזוג שלך אם בעלך או אשתך כבר אזרחיים.