ציפוי PPF לרכבים

178 views 7:02 am 0 Comments אוגוסט 2, 2022

בין אם אתה נוהג בסדאן או ברכב יוקרה, ציפוי PPF לכלי רכב הוא השקעה מצוינת. בעוד שיש המעדיפים פתרון קבוע יותר, אחרים מעדיפים למנוע נזק לרכבם. למרבה המזל, ציפוי PPF אינו יקר כפי שאנשים רבים חושבים. ניתן להחיל את הציפוי הזה על המכונית שלך מבלי להשאיר שאריות מאחור. החלק היקר ביותר בתהליך הוא עבודת ההכנה. התקנת ציפוי PPF לכלי רכב יכול לקחת יום או יומיים. עם זאת, זה יכול לקחת עד חמישה או שבעה ימים כדי להגן על כל משטח הרכב שלך.

ציפויי קרמיקה יקרים יותר מ-PPF, אבל הם מספקים הגנה טובה יותר. מכיוון שהוא סופג נזק לפני שהוא מגיע לצבע, ל-PPF יש אורך חיים ארוך יותר והוא עמיד יותר מקרמיקה. למרות שבסופו של דבר יהיה צורך להחליף את PPF, מעילי קרמיקה יכולים לתת לרכב גימור מבריק ולא ידעך. אבל החיסרון של PPF הוא שזה יקהה את הברק של הצבע לאורך זמן. אז הפתרון הטוב ביותר הוא להשקיע בציפוי קרמי איכותי.

סרט הגנה על צבע הוא יישום של סרט שתן תרמופלסטי על פני משטח צבוע. היא הייתה פופולרית במקור כחזייה ברורה כי היא הייתה כל כך דקה וגמישה בשנות ה-90. הוא מסוגל להתאים לכל עקומה או קצה מבלי להרים או להשפיל את הצבע. היתרונות של PPF לכלי רכב הם רבים. יתר על כן, אתה תרגיש טוב יותר על המכונית שלך כאשר הוא נראה מבריק וטהור.

סרט הגנה על צבע הוא בחירה מצוינת להגנה על צבע המכונית שלך מפני גורמים סביבתיים. הוא מגן עליו מפני חמצון שנגרם מחשיפה לשמש. יתר על כן, הוא עמיד בפני מים. הוא גם מגן על הצבע מפני דעיכה וצהבהב. הוא גם הידרופובי, כלומר, מים פשוט יחליקו מעל פני השטח של המכונית שלך. זה עשוי מפולימר נוזלי שקושר עם הצבע על המכונית שלך. הוא גם יכול להיקשר לכרום ולחיתוך פלסטיק.